0
سبد خرید شما خالیست!
میتواند برای مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر بروید
حذف فیلترها
فیلترها
فیلتر بازه قیمتی
از تومان
تا تومان
مرتب سازی بر اساس
جستجوی پیشرفته
مرتب سازی:
  • جدیدترین
  • پیش فرض
  • نام : الف تا ی
  • نام : ی تا الف
  • ارزانترین
  • گران ترین
9 کالا

شوارزکف(تافت)

مدل مو را می‌توانیم به عنوان یک ویژگی شخصیتی برای یک فرد در نظر بگیریم، از این رو باید به مدل موهای خود اهمیت بسیار زیادی بدهیم، زیرا افرادی که مدل موی مناسب و مرتبی را دارند از نظر عام بیشتر قابل قبول هستند. برای همین است که باید روزانه مراقب موهای سر خود باشیم تا به بهترین حالت نشان داده بشوند، ولی از یک رو نگرانی استفاده از اسپری و یا موس‌هایی که موجب حساسیت می‌شوند شاید دلیلی باشد بر اینکه از نگه دارنده مو استفاده نکنیم ولی با خرید محصولات تافت این فرصت برای ما محیا می‌شود که بدون هیچ نگرانی بتوانیم به موهای خود حالت دلخواه را ببخشیم.

در ادامه با ما همراه باشید تا با چگونگی خرید محصولات تافت و تاریخچه این برند محبوب آشنا شوید.

شوارتسکف

برند شوارتسکف در سال 1989 توسط Hans Schwarzkopf در آلمان تاسیس شد. نام این برند از نام خانوادگی موسس این برند الهام گرفته شده که به معنای (کله سیاه = black head) و لوگو فعلی این برند نشان‌دهنده همین نام است. اولین محصول این برند پودر شستشوی مو بود که پیش از عرضه این محصول، مردم موهای خود را با صابون و یا روغن شوینده‌های گران قیمت می‌شستند. امروزه برند شوارتسکف به دلیل تولید نگه دارنده‌هایی با ترکیبات شیمیایی غیر مضر، توانسته جایی برای خود در بین بهترین‌ها باز کند، و مردم با خرید محصولات تافت این برند را نسبت به باقی برندها برتر دانستند.

محصولات شوارتسکف در لاین مراقب از مو

تافت

تافت یکی از محصولات شوارتسکف است، که میتواند به موهای شما حالت‌های دلخواه را هدیه بدهد و درخشندگی مو را تا حد قابل قبولی برساند تا فرد با خرید محصولات تافت احساس رضایت کند. تافت‌ها شامل انواع مختلفی هستند. که معمولاً از شماره 1 تا 5 یا 6 از آن‌ها موجود است. شماره 1 ضعیف‌ترین تافت است که معمولاً برای گرفتن وزی مو استفاده می‌شود. تافت های شماره 5 یا 6 فوق العاده قوی هستند و معمولاً برای پایان کار و فیکس کردن کار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

موس

موس‌های مو به ‌صورت کف هستند. محصولات موس‌ به‌ صورت اسپری نیز وجود دارد و برای مصرف با تکان دادن آن‌ها، مالیدن بر روی موهای خود، به آرامی چنگ زدن می‌توانید درخشندگی دلخواه را برای موهای خود در نظر داشته باشید. موس مو مناسب برای افرادی است که موهای حالت دار دارند. موس موها انواع مختلفی دارند، به عنوان مثال می‌توان به موس معطر، موس حالت‌دهنده، موس نگه‌دارنده، موس ژلی به عنوان برخی از موس‌ها اشاره کردکه هرکدام عملکرد خاص خود را دارند.

در حال بارگذاری ...